Partnerzy biznesowi – kajaki – krutynia

Dla Tych, którzy szukają pomysłu na niezapomniany i tani urlop, a jeszcze nie siedzieli w kajaku zapewniamy, że warto spróbować. Jednodniowe spływy kajakowe rzeką Krutynia. Spływy organizowane są codziennie a korzystając z naszych usług masz nieograniczony czas spływu.

Zapraszamy również osoby z małym doświadczeniem i debiutantów . Mając nawet niewielkie doświadczenie lub gdy masz pierwszy raz okazje pływać kajakiem – możesz płynąć. Rzeka jest w większości płytka, spokojna i bezpieczna dla kajakarzy. Uczestnikami spływów kajakowych Krutynią są również rodzice z małymi dziećmi. Kajaki krutynia – http://krutynia-kajaki.pl to doskonały pomysł na urlop na Mazurach, odcinki omawiamy indywidualnie ponieważ dochodzi koszt transportu kajaków ale ceny za kajak są podobne. Dla grup promocyjne ceny. W cenie spływów jednodniowych wliczony jest jeden transport sprzętu i uczestników na wyznaczonej trasie, odbiór po zakończeniu spływu, a także parking pojazdu w czasie spływu na terenie naszej firmy.

Rzeka Krutynia to jeden z najpopularniejszych i najbardziej urozmaiconych szlaków wodnych na Warmii i Mazurach. Organizowane spływy  to ponad 100-kilometrowa trasa, którą stanowi oprócz Krutyni, szereg innych rzek i jezior. Znaczną część tego szlaku stanowi jednak malownicza rzeka Krutynia, na poszczególnych odcinkach przybierająca nazwy lokalne. 

Partnerzy biznesowi – kajaki – krutynia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.