Prywatny detektyw oferuje usługi detektywistyczne na terenie całego kraju

O Firmie

kobieta detektyw

Specjaliści od zdrad ... telefon: 518 619 911 lub 722 124 624

Oszustwo, kłamstwo, zdrada... Podejrzenie czy fakt? Czujesz się zagubiony/(a)? Chcesz mieć niepodważalne dowody? My je dostarczymy, profesjonalnie i skutecznie.

Nasz zespół to nie tylko mężczyźni, posiadający wieloletnią praktykę pracy w organach ścigania i Policji, lecz również kobiety.

Doświadczona detektyw może zająć się Twoją sprawą sprawdzenia wierności partnerskiej, czy małżeńskiej. Z kobiecą drobiazgowością i dociekliwością poprowadzi najbardziej skomplikowane dochodzenie.
Słaba płeć? To doskonała przykrywka. Kto spodziewa się, że jest obserwowany przez detektywa, a co dopiero przez kobietę-detektywa? Naszą przewagą jest intuicja, umiejętność "wchodzenia" w różne środowiska oraz łatwość odpowiedniego kamuflażu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdobyć dla Państwu odpowiedni materiał dowodowy.

Nasza największa satysfakcja? Gdy zdobyte przez nas dowody pomagają Klientom udowodnić ich racje.

aparat

Zebrane informacje przedstawiamy w szczegółowym raporcie zawierającym zdjęcia oraz materiały video.

młotek

W razie konieczności detektyw prowadzący sprawę, może wystąpić przed sądem w charakterze świadka.

Działamy na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Posiadamy licencje detektywistyczne wydane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu i Polisę od odpowiedzialności cywilnej i zawodowej.